O firmě Bytservis

Firma Bytservis, spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Od počátku začala vyvíjet podnikatelskou aktivitu ve správě nemovitostí, zejména ve správě bytů. Činnost byla zahájena správou obecních bytů v Jihlavě pro město Jihlava. Počáteční stav byl cca 1300 spravovaných bytových a nebytových jednotek.

Postupně, jak se firma rozvíjela , jsme získávali další zákazníky a rozšířili činnost ve správě prakticky na všechny druhy vlastnictví.

Po zahájení privatizace bytů v Jihlavě jsme se soustředili zejména na privátní byty. V současné době spravujeme více jak 7 700 bytů , od privátních bytů, přes soukromé domy, družstevní byty, firemní byty.

Převažující formou správy je správa soukromých bytů pro členy Společenství vlastníků jednotek v Jihlavě a okolí. Mimo Jihlavu vyvíjíme činnost v Telči, Polné, Batelově, Dušejově, Větrném Jeníkově, Rančířově a ve Štokách.

V současné době disponuje firma kolektivem zkušených pracovníků v profesích potřebných pro vedení správy nemovitostí. TJ. ekonomy, dispečery a techniky.

Pro své klienty zajišťujeme veškeré potřebné kontakty s bankami, pojišťovnami, poštou, dodavateli veškerých služeb souvisejících s užíváním bytů a domů i s dodavateli oprav. Zjišťujeme základní poradenský a právní servis ve věcech správy majetku a souvisejících činnostech.

Základem naší komunikace se zákazníky je osobní dialog a kontakt. Firma nabízí komplexní služby správy nemovitostí s tím, že veškeré rozhodování o majetku, nakládání s financemi a rozhodování o zadávání oprav společných částí domu je na vůli vlastníků.

Pro své zákazníky máme co nejširší rozsah úředních hodin vyhrazených pro osobní jednání a současně nabízíme i ostatní komunikaci prostřednictvím veškeré dostupné techniky.

Hlavní důraz klademe na bezpečnost financí klientů. Veškeré pohyby na účtu klienta se provádí pouze s jeho odsouhlasením a podpisem. V bance jsou pojištěny převody peněz z účtů společenství podpisy dvou skupin-jeden podpis od klienta a jeden podpis od správce. Bez těchto náležitostí nelze převést žádné prostředky z účtu společenství vlastníků.

Peněžní ústav, pojišťovnu, dodavatele služeb a oprav si po konzultaci se správcem v konečné fázi vybírá vždy klient.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Rychlý kontakt

obrázek
BYTSERVIS, spol. s.r.o.
Křížová 1355/25
586 01 Jihlava
IČO: 18199208 Logo BYTSERVIS, spol. s.r.o.
Spisová značka:
C 3488 vedená u rejstříkového soudu v Brně

DŮLEŽITÉ

Účetní uzávěrka - důležité informace v sekci informace pro SVJ

Nařízení vlády č.366/2013 sb. - o úpravě některých zákonitostí souvisejících s bytovým spoluvlastnictvím.

Zákon 89/2012 sb. - nový občanský zákoník

ZASÍLAT ZPRÁVY NA MŮJ E-MAIL >>

Zákon č. 406/2000 Sb. o hospodaření energií

Vážení zákazníci,
často se na nás obracíte s dotazem ohledně energetických průkazů budov, proto Vám předkládáme stručné shrnutí a odkaz na úplné znění Zákona 406/2000 Sb. o hospodaření energií......

O kontrole kotlů

Informace o kontrole kotlů.

Zákon 67/2013 sb. - zákon, kterým se upravují některé otázky související s poskytováním plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostor v domě s byty.

Bytservis spol. s.r.o., Křížová 1355/25, 586 01, Jihlava
LOGIN
HOME Bytservis Jihlava

Created by © 2013 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign Weby pro bytová družstva a SVJ